פיסול אף לגבר

אם חשבת שניתוח אף הוא האפשרות היחידה לשינוי צורת האף שלך, אז טעית! פלסטיקאים מציעים היום הליך מהיר, לא פולשני ועם תוצאות מיידיות לעיצוב האף שלך ללא שום חתכים ותפרים, ללא זמן השבתה וללא כאב, ואפילו הליך הפיך לחלוטין!

פיסול אף ללא ניתוח משתמש היום הן במכשירי לייזר והן בחומרי מילוי המוזרקים לאזור האף, כדי לשפר את המראה שלו. הבחירה בסוג הטיפול תלויה בהעדפה, בהמלצה ובניסיון של המטפל שלכם. אבל לפני שנרחיב בנושא, בואו נראה אם בכלל יש הבדל בגישה לשיפור האף הגברי לעומת האף הנשי.

מה מאפיין את האף הגברי לעומת האף הנשי?

עור האף הגברי עבה יותר מעור האף הנשי. אף גברי בדרך כלל גדול ורחב יותר באמצע, הנחיריים שלו גדולים יותר והיטל האף על הפנים ארוך יותר. האף של הגבר הממוצע גדול ב-10% מהאף של האישה ממוצעת.

יש סיבה גנטית להבדל זה בגודל האף. בעוד שגודל האף של ילדים וילדות דומה למדי, ברגע שהם מגיעים לגיל ההתבגרות, האף הגברי גדל באופן פרופורציונלי והוא כולל מסת שריר רבה יותר שדורש חמצן רב יותר.

גברים שרוצים לשנות את האף, לא רוצים אף עדין ונשי. הם נוטים לחשוק באף המעיד על כוח, ויחד עם זאת יש גם גברים שרוצים להקטין אף גדול מדי או עקום מדי. גברים אחרים רוצים אף בולט יותר שיוסיף חוזק למראה הלסת והגבות שלהם.

בכל מקרה, גם גברים וגם נשים רוצים להשיג פרופורציות הרמוניות ומאוזנות יותר ושואפים לתוצאה סופית שתיראה טבעית, כאילו לא עברו שום ניתוח אף או פיסול אף.

בעוד שאין סיבה אחת ויחידה המעודדת את הגבר לשנות צורת את האף שלו, וזו משתנה מאדם לאדם, אפשר להגיד שיש סיבה אחת המשותפת לרוב הגברים העוסקים בספורט לאורך שנים, רבים מהם עברו פגיעה באף שהסתיימה בגשר אף שבור ועקום שהם מעדיפים לתקן היום.

פיסול אף לגברים

רוצים אף מושלם? דברו עם אחד המומחים שלנו לפרטים נוספים

מהם ההבדלים בין עיצוב אף גברי לנשי?

ההליכים בפועל לעיצוב האף של גברים ונשים הם די דומים, כאשר ההבדל העיקרי נעוץ בשינוי הגודל או זווית האף בהתאם למין המטופל.

אמנם, עדיין הרבה יותר נשים עוברות הליכים לעיצוב האף מאשר גברים, אבל היום יותר ויותר גברים נפתחים לרעיון של פיסול האף ללא ניתוח ולשינויים החיוביים שהוא יכול לעשות הן במראה החיצוני והן בביטחון העצמי שלהם. עיצוב האף ללא ניתוח הוא בין ההליכים הקוסמטיים המובילים המבוצעים בגברים.

מהו פיסול אף לגברים ללא ניתוח?

בשנים האחרונות החלו הטיפולים המרכזיים להצערת הפנים, כולל הליכים לעיצוב אף ללא ניתוח, להשתמש בטכניקות לא ניתוחיות המעניקות למטופלים הזדמנות לשפר את פרופיל האף שלהם באופן מיידי ללא כל ניתוח, עם זמן החלמה קצר, הרבה פחות כאב ואפשרות לחזרה מיידית לשגרת החיים.

והדבר הטוב ביותר בסיפור הזה נעוץ בעובדה שמדובר בטיפול שהוא זמני ולגמרי הפיך. כלומר, אתה יכול לעבור הליך לעיצוב האף ללא ניתוח, לנסות את מראה האף החדש, ולראות אם אתה מרוצה מהפרופיל החדש שלך, לפני שתתחייב להליך כירורגי פולשני עם תוצאות קבועות. ואם לא תהיה מרוצה, תמיד אפשר להחזיר את המצב לקדמותו.

רוצים אף מושלם? דברו עם אחד המומחים שלנו לפרטים נוספים

מה פיסול אף יכול לעשות למענך?

הליך לעיצוב האף ללא ניתוח, המשתמש בחומרי מילוי או בלייזר, יכול לסייע להסוות בליטה קטנה על גב האף המשבשת את הפרופיל הגברי.

חומרי המילוי המוזרקים מעל ומתחת לבליטה עשויים לשפר את הפרופיל כך שהאף ייראה יותר ישר ויפסיק למשוך תשומת לב מביכה. אם הבליטה גדולה מדי, אז ניתוח אף לגברים עשוי להיות הדרך הטובה ביותר.

טכניקות לפיסול אף ללא ניתוח מאפשרות לתקן גם מראה של אף עקום. למשל, האף שלך עשוי להיראות מקדימה כאף מעוקל, אבל מילוי האזור הקעור יוכל להוביל לאף בעל מראה ישר ונאה יותר.

למה משמש ההליך לפיסול אף לא ניתוחי?

אם אתה לא מרוצה מהצורה או מהגודל של האף שלך, הליך פיסול אף לא ניתוחי הוא אלטרנטיבה מושלמת להליך הניתוחי. תתפלא אולי לשמוע אבל גברים רבים לא מרוצים מהפרופיל שלהם שנראה להם גדול מדי, קטן מדי, רחב מדי או צר מדי, עם גבנון בולט לעין וכן הלאה. יש גם גברים שהאף שלהם נשבר בעבר והם נותרו עם אף עקום שהיום הם רוצים ליישר.

ההליך לפיסול האף מתבצע בקליניקה וכולל הזרקת חומר מילוי המכיל חומצה היאלורונית לגשר או לקצה האף, כשהמטרה עשויה להיות: לבנות מחדש את גשר האף, לעצב מחדש את גשר האף, לעצב מחדש את קצה האף או להחליק גבשושיות על גשר האף. בכול אופן, טיפול בחומרי מילוי לא יוכל לשנות את אורך האף שלך וגם לא את גודל הנחיריים שלך.

ניתוח אף

איך מתבצע הליך פיסול האף?

הליך פיסול האף משתמש בהרדמה מקומית ואינו גורם לכאב. בהליך זה מוחדרים חומרי מילוי בין העור לשלד האף לשיפור הסימטריה, למילוי חריצים, להורדת נחיריים שחושפים את החלק הפנימי של האף, להסוואת בליטה קטנה על גב האף ועוד. למעשה, חומרי המילוי מאפשרים לרופא לעצב מחדש ובעדינות את האף שלך.

בעזרת תוספת קפדנית של נפח יכול הרופא לחטב מחדש את האף וליצור אף ישר ואחיד יותר, הנמצא באיזון הרמוני עם שאר הפנים. טיפול זה יכול לעשות פלאים לכמה פגמים באף, כמו:

  • החלקת שקעים או בליטות על גשר האף שתוביל לפרופיל ישר יותר.
  • התאמת זווית קצה האף כדי לשנות אותה כך שתשווה לפנים מראה גברי יותר.
  • צמצום הבליטות או העיקולים על גב האף כך שייראה ישר ונעים יותר.
  • שיפור מראה הנחיריים שישפיעו לטובה גם על מראה הפנים.
  • החלקת אי סדרים באף שנוצרו לאחר פגיעה, כמו שבר, והחזרת האף למצבו הקודם, התקין.

כל גבר מגיע לקליניקה עם אף משלו, אבל כשמדובר בפיסול אף שאינו ניתוחי, הטכניקה מותאמת אישית למטופל, כדי לתת מענה מדויק לדרישות הייחודיות של האף והפנים שלו.

פיסול אף ללא ניתוח לטובת לתיקון פגמים לאחר ניתוח אף

חומרי המילוי מאפשרים לשפר באופן דרמטי פגמים נראים לעין שנוצרו בעקבות ניתוח אף קודם. האפשרות לצמצם פגמים הקשורים לניתוח אף קודם, בהליך שאינו כרוך בניתוח נוסף ובהשבתה ארוכה, מהווה לרוב חלופה מבורכת עבור רוב המטופלים שנמצאו כמועמדים מתאימים לפיסול אף.

לעתים, במהלך ביקור אחד בקליניקה ניתן לשפר באופן דרמטי בעיות ואי סדירות שנוצרו לאחר ניתוחי אף שונים, כמו ניתוח לשיפור גשר האף או לעיצוב קצה האף והנחיריים.

שינוי צורת האף ללא ניתוח יכול להסוות מצב של קצה אף לא סימטרי, להנמיך נחיריים גבוהים ונסוגים או להרחיב קצה אף מכווץ לאחר ניתוח אף – כל אלה מונעים את הצורך לעבור ניתוח אף חוזר אשר עשוי להיות לא נח, יקר ולעתים מיותר.

איך פועל פיסול אף בלייזר?

פיסול אף בלייזר הופך את ההליך הקוסמטי הפופולרי ביותר – ניתוח אף – להרבה יותר פשוט. מדובר בהליך קוסמטי המשפר את מראה האף ואת תפקוד האף. הכנסת טכנולוגיית הלייזר לעולם הטיפולים המסוגלים לשפר את מראה האף, מאפשרת לרופאים לטפל במקרים פחות חמורים במהירות ועם זמן השבתה קצר ביותר.

טיפול זה נעשה תוך שימוש במכשירי לייזר מיוחדים, לכן חשוב לוודא שהם אכן זמינים בקליניקה שבה אתה עומד לעבור טיפול לפיסול האף שלך, ושצוות המרפאה מיומן בשימוש במכשיר זה.

רופאים משתמשים בקרני לייזר CO2 כדי לקלף את פני השטח העבים של האף למטרות קוסמטיות או למטרות שחזור. שיטה זו יכולה גם לפתוח את מעברי האף במידת הצורך. ההליך הרבה יותר קצר מניתוח האף המסורתי, הוא מייצר תוצאות מהירות וללא דימום, והוא גם מפחית באופן משמעותי את תקופת ההשבתה.

אם אתה מחפש דרך לשפר את מראה ותפקוד האף שלך, הרופא יוכל לעזור לך להחליט אם לבחור בפיסול אף בלייזר או בהזרקת חומרי מילוי, בהתאם לצרכים שלך ולניסיון שלו.

ניתוח אף לגבר

האם פיסול אף ללא ניתוח מציע שינוי קבוע?

 

ההליכים הנפוצים ביותר המשתמשים בהזרקת חומרי מילוי לעיצוב מחדש של האף לא מציעים טיפולי אף קבועים. המשמעות היא שתצטרך לחזור ולטפל שוב בעיצוב האף אם תרצה לשמור על צורת האף החדשה שלך.

לבסוף, מראה של אף שאינו מאוזן עם שאר חלקי הפנים יכול להיות בולט מאוד לעין. אולי גם אתה, כמו גברים אחרים במצבך, סובל מחוסר הערכה עצמית בגלל תחושה לא נעימה הקשורה לאף שלך.

למרות שההליך החדשני של עיצוב אף ללא ניתוח נשמע כמעט טוב מכדי שיהיה אמיתי, מדובר בטיפול יעיל ביותר. הטיפול עצמו מתבצע באמצעות חומרי מילוי עור מתקדמים שנועדו להחליק אי אחידות וליצור צורה ופרופיל טובים יותר של האף שלך. הליך לפיסול האף יכול לשפר באופן קיצוני את מראה האף שלך, בטיפול שנמשך חצי שעה בלבד.

פיסול אף לגבר - שאלות נפוצות

פרוצדורה זו זכתה בשם ׳עיצוב אף ב-30 דקות׳, כי זה משך הזמן שבדרך כלל לוקח לעצב את האף, ולפעמים גם מהר יותר, כ-15 דקות. אם כי מקרים מורכבים מאוד לוקחים כמובן קצת יותר זמן.

כן. הבעיה הנפוצה ביותר בה מטפלים בהליך של פיסול אף ללא ניתוח היא יישור הבליטה על גשר האף שיוצרת לפעמים מראה דמוי אנקול.

עלויות ההליך תלויות באיכות ובכמות של חומרי המילוי הנדרשים לעיצוב האף שלך. בדרך כלל נעשה שימוש במזרק אחד בלבד עם חומר מילוי עורי. צור קשר עם המרפאה כדי לברר עלויות מדויקות.

כן. פיסול אף הוא אפשרות טובה מאוד לתיקון סיבוכים או אי סדרים שנוצרו לאחר ניתוח אף. השימוש בהזרקת חומרי מילוי מאפשר התאמה עדינה ומדויקת להפליא של צורת האף, ומכיוון שהרופא רואה את התוצאות המיידיות הוא יכול לעבוד ולפסל את האף עד להשגת תוצאה משביעת רצון.

משך הזמן שבו התוצאות יחזיקו מעמד תלוי באיכות החומרים שהוזרקו, והוא יכול לנוע בין 9 חודשים לשנתיים.

לא. פיסול אף אינו כרוך בכאב. החומרים המוזרקים מגיעים עם תרופות מרדימות המפחיתות מאוד כל אי נוחות שעלולה להתעורר במהלך הטיפול.

לאחר הטיפול תוכל לחזור לפעילות הרגילה, אם כי חשוב לעקוב אחר ההנחיות המסופקות לך על ידי הרופא בזמן הטיפול.

 

כאשר אתה שוקל הליך לפיסול האף, כמו הקטנת אף ללא ניתוח, קח בחשבון שלפעמים יש צורך במספר טיפולים כדי להשיג שיפור מלא. אגב, רופאים מדווחים על רמת שביעות רצון גבוהה במיוחד של מטופלים שעברו פיסול אף ללא ניתוח.

לשיחה עם יועץ מלאו פרטים