הצרת אף רחב

עיצוב מחדש של האף הוא אחד ההליכים הכירורגיים, הקוסמטיים, הפופולריים ביותר. אבל, כתחום המשלב מדע עם אומנות, הוא גם ההליך הקשה ביותר למנתחים פלסטיים כי הוא דורש מיומנות ייחודית.

בעיצוב האף, כמו באדריכלות המודרנית, הצורה נוהה אחר הפונקציונליות. כלומר, גם השינוי הקל ביותר בצורת האף שלכם יכול להשפיע על תפקודו, לשפר את הנשימה או לגרום לחסימתה. לכן חשוב מאוד שהטיפול ייעשה בידיו של מנתח פלסטי מיומן ומומחה בתחום.

ניתוח אף הוא ההליך המקובל ביותר לעיצוב מראה האף במטרה לשנות את הגודל, את הצורה או את הפרופורציות שלו. הליך כירורגי זה מיועד לא רק למטרות קוסמטיות, למי שלא מרוצה ממראה האף שלו, אלא גם למטרות רפואיות, כמו:

האם אפשר לשנות את מראה האף בהליך שאינו כירורגי?

התשובה הקצרה היא: ׳כן!׳. וביתר פירוט:

טכניקת עיצוב ופיסול אף ללא ניתוח הולכת וצוברת היום פופולריות רבה והיא משתמשת בהזרקת חומרי מילוי או בטיפול אף בלייזר, כדי לעצב מחדש את האף ללא ניתוח.

על פניו זה נראה כמו דבר והיפוכו, איך אפשר להוסיף חומר לאף ולהבטיח שהוא ייראה מעודן, קטן ומעוצב יותר? ובכן, זה הסוד – המומחה יודע כיצד להשתמש בחומר המילוי וליצור בעזרתו את האשליה של מראה אף צר יותר, קטן יותר או ישר יותר.

פיסול אף ללא ניתוח נעשה באמצעות החדרת חומרי מילוי לקווי המתאר של האף, כדי לטפל במגוון בעיות אסתטיות עליהן נפרט מטה

ניתוח אף רפואי

רוצים אף מושלם? דברו עם אחד המומחים שלנו לפרטים נוספים

גשר אף לא מוגדר דיו

יש אנשים שגשר האף שלהם לא מספיק מוגדר והם זקוקים להוספת חומר שתיצור גשר אף נוכח ומותאם למבנה הפנים שלהם.

גבשושית או בליטה על גשר האף

 גשר אף עם בליטה או גבשושיות עלול לעוות את הפרופיל ולהפוך את האף לבולט מדי.

 • בעזרת חומרי מילוי ניתן לטשטש את הבליטה וליצור מראה של אף ישר יותר.
 • עיצוב אף בלייזר הנעזר במכשיר עם זרוע F22, מאפשר ליישר את הסחוס וליצור גשר אף אחיד וחלק.

עיוות של קווי מתאר האף

 המפתח לאף אטרקטיבי נעוץ בקווי מתאר ישרים וחלקים. אם האף עקום, א-סימטרי או מוטה, הוא יכול לגרוע מיפי הפנים.
בין אם מדובר במצב מולד, בפציעה או בניתוח אף שנכשל, ניתן לתקן בפגמים אלה גם ללא ניתוח אף.

עידון קצה האף

צורת קצה האף חשובה מאוד למראה הכללי של הפנים. אם קצה האף הוא בולבוסי, לא מוגדר, שמוט או לא סימטרי – הוא יכול להאפיל על תכונות הפנים האחרות.
הזרקת חומרי מילוי יכולה לשפר ולעדן את קצה האף. הלייזר יכול לעדן את המבנה השרירי ואת עודפי העור בקצה האף.

נחיריים רחבים

אנשים רבים, המבקשים להצר את הנחיריים, מופתעים לגלות כי הליך לא ניתוחי יכול לשפר משמעותית את מראה הנחיריים שלהם – אם על ידי הוספת חומר מילוי לגשר האף או לקצה האף.
או על ידי שימוש בלייזר למתיחת שרירי חלל האף וליצירת מראה של נחיריים צרים יותר.

רוצים אף מושלם? דברו עם אחד המומחים שלנו לפרטים נוספים

האם אפשר להצר אף רחב ללא ניתוח?

האם פיסול אף ללא ניתוח הוא טכניקה שיכולה להתאים גם להצרת אף רחב? ולחילופין, האם הליך זה יכול ליצור אשליה אופטית שהאף צר יותר מכפי שהוא באמת? התשובה היא חיובית!

בין אם מדובר בפיסול אף לגברים או לנשים, לפני שאתם מחליטים לבחור בטכניקה לא ניתוחית להצרת האף הרחב שלכם, מומלץ להתייעץ עם מומחה ולקבל ממנו הערכה מושכלת לגבי הטכניקה שתוכל להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבורכם.

מכול מקום, הצרת אף רחב ללא ניתוח היא מקרה די מאתגר.

טיפולי לייזר יכולים לתרום להצרת השליש התחתון של האף. מכיוון שחלל האף ומחיצת האף מכוסים ברקמה רירית דקה המכסה את השרירים, יכול הלייזר למתוח את השרירים כך שהאף יקבל מראה צר יותר.

טיפולים בהזרקת חומרי מילוי לגשר האף, יכולים להשיג את אותו אפקט שמציע בגד שחור כשרוצים להיראות רזים יותר. זה אולי לא ישנה באמת את רוחב האף, אבל זה יכול לספק שיפור משמעותי למראה הכללי של האף.

חומרי מילוי המוזרקים מתחת לעור, מן הסתם מוסיפים נפח לאף, כך שהוא בסופו של דבר עלול להיראות גדול יותר. אבל במקרה של אף רחב, ניתן להזריק חומרי מילוי לאורך גשר האף ובכך:

 • להפוך את האף לפחות שטוח ורחב
 • ולגרום לאשליה של אף צר יותר

במקרים רבים, במיוחד אצל אנשים עם מבנה אף רחב אך לא מספיק מוגדר, הוספה של חומרי מילוי באזורים מסוימים באף, יכולה ליצור אשליה של אף צר יותר. למרות שהאף לא הופך באמת לצר יותר, הטיפול בהחלט יוצר שיפור קוסמטי משביע רצון.

ולבסוף, ניתן להשתמש בלייזר או בחומרי מילוי כדי לשפר את הסימטריה של האף או להרים את קצה האף, אבל לא תמיד זה יגרום לאף גדול להיראות קטן יותר. יש מקרים שבהם אין ברירה אלא לעבור ניתוח.

פיסול אף לגברים

עיצוב אף לא כירורגי מהווה חלופה מהפכנית גם לניתוחי האף לגברים, שרוצים לשנות את צורת האף, אבל לא את גודלו.

ניתן היום להגיע לתוצאות דרמטיות ללא ניתוח וללא תקופת החלמה ארוכה, ולשפר עקמומיות יתר, שקעים, בליטות, אף נשרי או פציעה באף. הזרקת חומר מילוי יכולה לשנות את הצורה וליצור אף ישר יותר.

בכול מקרה, כמו ניתוח אף, גם פיסול אף ללא ניתוח אמור לקחת בחשבון את העובדה שהאף הגברי לא אמור להיות ׳חמוד׳ או מעודן כמו האף הנשי. לכן, חשוב לבחור במומחה שידע לעצב את האף שלכם, מבלי לפגוע ב׳גבריות׳ שלו.

ניתוח אף לגברים

לפני ואחרי פיסול אף

עיצוב אף ללא ניתוח
לפני ואחרי ניתוח אף
פיסול אף
לפנח ואחרי פיסול אף ללא ניתוח

על הליך הטיפול – פיסול אף ללא ניתוח

הטיפול כולו נמשך כעשרים דקות. אם נדרש אלחוש מקומי, יש להמתין כחצי שעה נוספת.

הרופא מזריק את חומר המילוי לאזור המטופל, כדי שיוכל לעצב ולפסל את האף בעזרתו. למשל, החומר מוזרק לקצה האף כדי להרימו או לשורש האף כדי לישר גשר אף עקום.

הרופא המנוסה יזריק כמות מינימלית בלבד של חומרי מילוי כדי ליצור את ההשפעה המקסימלית באזור המטופל.

תוצאות אלה יחזיקו מעמד בדרך כלל בין 4 חודשים ל-3 שנים, תלוי בחומרי המילוי, באיכות העור ובתוצאות הרצויות. לאחר מכן, יהיה צורך בטיפולי המשך לחידוש העיצוב.

על תופעות הלוואי

 • לאחר הטיפול עשויים להופיע: אדמומיות, נפיחות ושטפי דם קלים ומועטים שייעלמו לאחר מספר שעות או ימים.
 • תיתכן רגישות מה באזור ההזרקה.
 • קיים סיכון נדיר לפגיעה בעור, במיוחד כאשר מדובר בטיפול בקצה האף.

על היתרונות

בהשוואה לניתוח האף הרגיל, לטיפול הלא כירורגי יש מספר יתרונות מובהקים, כגון:

 • אין צורך בהרדמה כללית, הרופא יסתפק באלחוש מקומי.
 • אין תקופת החלמה וניתן לחזור מיד לשגרה היומיומית.
 • תהליך עיצוב האף הוא הפיך. אם התוצאות לא משביעות רצון, תמיד אפשר להחזיר לאף את המראה המקורי.
 • הטיפול זול יותר מניתוח אף

כמה עולה פיסול אף?

כמו בכול דבר אחר, גם כשמדובר על פיסול אף מחיר הטיפול תלוי בכמה פרמטרים, כמו: סוג הטיפול, סוג החומר המוזרק, המוניטין של הרופא והקליניקה, המיקום של הקליניקה וכדומה. בדרך כלל טווח המחירים עשוי לנוע בין 4000 ל-2500 שקלים.

אולי יעניין אותך גם?

שינוי צורת האף

שינוי צורת האף ללא ניתוח

שינוי צורת האף ללא ניתוח למרות הפופולריות של ניתוחי האף בשנים האחרונות, גברים ונשים רבים עדיין מתלבטים לגבי ההליך הניתוחי, בעיקר בגלל הפולשנות, משך זמן

קראו עוד »
ניתוח אף

פיסול אף בלייזר

פיסול אף בלייזר אם יש משהו שאתם לא אוהבים באף שלכם, רוב הסיכויים שזה הדבר הראשון שאתם רואים בכול פעם שאתם מסתכלים במראה. גרוע מזה,

קראו עוד »
ניתוח אף לגברים

שאלות ותשובות

שאלות ותשובות אתם מתלבטים אם לעבור ניתוח אף או לא ויש לכם המון שאלות? כדי לסייע לכם, ריכזנו את התשובות לכל השאלות הנפוצות שאנשים במצבכם

קראו עוד »

לשיחה עם יועץ מלאו פרטים

דילוג לתוכן